Alte articole:
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Cum să devii chior in ţara orbilor
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- Drumul Taberei port la Marea Neagra !!
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Asasinul cu referendum
- The Wall...sa darimam odata Zidul asta !!!
- Am 49 de ani...
- Nevoia de revolta
- Poveste de Craciun
- Concluzia dupa inca un drum la Craiova...
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Rock-ul ca religie
- Viitorul nu suna bine deloc
- Rãzbunarea lui Adrian Pãunescu
- Ura de dupa amiaza
- De ce l-am votat pe Varujan Pambuccian





