Alte articole:
- De ce ne urăşti Sorin Oprescu?
- Isteria salveaza Romania
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- Rock...
- Moarte caÅŸcavalului!
- Asasinul cu referendum
- Sa sune mobilizarea, sa ne dea cite o pusca la fiecare !!!
- 53 ! Oare exista detergent pentru constiinte ?
- Severin, Lucescu ÅŸi Onoarea
- La multi ani !!!
- Morcovul Ipotetic
- Nu e Guvernul vinovat de criza mondialã
- Să jure şefii de sindicate din vămi!
- Poveste de Craciun
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- Concluzia dupa inca un drum la Craiova...
- Fotbalul se joacă în altă parte
- Nevoia de revolta
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- Tinutul Secuiesc e in Romania





