Alte articole:
- Gigi Becali deputat sau scrisoare catre mine insumi
- Nu pot sa-l sufar pe Marx
- Mergi la vot ? Citeste cu atentie !!!
- Masina germana merge si apa daca vrea ea !!!
- Emilia Popescu, Stefan Banuca Jr si azilul social
- O campanie cu miros de hazna
- Speranta, dragostea mea
- O limba fara cuvintul...tristete
- Fotbalul se joacă în altă parte
- Lui Dumnezeu ii place TVA-ul ?
- Viitorul nu suna bine deloc
- Cum ne salveaza de sub darimaturi Oprescu
- Rock...
- Reparatia post mortem foloseste la ceva ?
- Ce bine era pe vremea lui Ceausescu...
- Religia in scoala ? Doar cu bon fiscal !
- Morcovul Ipotetic
- Oprescu la Balaceanca !!. Internat, nu in vizita de lucru.
- Cristian Paturca, un om uitat
- Gemenii Toxici vor să guverneze!





