Alte articole:
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- Emilia Popescu, Stefan Banuca Jr si azilul social
- Viitorul nu suna bine deloc
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !
- Doamnelor si domnilor profesori, respect !
- Morcovul Ipotetic
- Fantoma din sectorul 6
- O campanie cu miros de hazna
- Drumul Taberei port la Marea Neagra !!
- Tanti Merkel si musiu Sarkozy
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Protestăm şi fugim la bere
- "Nu se poate aşa o medalie"
- 53 ! Oare exista detergent pentru constiinte ?
- Maşina şi viaţa sexuală
- Nero de Bucuresti
- Masina germana merge si apa daca vrea ea !!!
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Nu ma simt vinovat !!!
- Cronica de Craciun





