Alte articole:
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- Un ceaun la fiert numit Romania
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- Guvernul in audienta la Roger Waters
- Natura moarta cu politicieni si inundatii
- Primarul chel si tichia suspendata
- Nu pot sa-l sufar pe Marx
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- Educatia prin cafea
- SIDA nu se vindeca cu Shakespeare, dobitocule....!!!
- De ce ne urăşti Sorin Oprescu?
- "Nu se poate aşa o medalie"
- Dizolvarea parlamentului ar fi o solutie ?
- O limba fara cuvintul...tristete
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Sa sune mobilizarea, sa ne dea cite o pusca la fiecare !!!
- Reparatia post mortem foloseste la ceva ?
- Cine uita, nu merita ! Ziua nationala a Veteranilor de Razboi...
- Cronica de Craciun
- Ura de dupa amiaza





