Alte articole:
- Cãsãtorie din dragoste sau din interes?
- Drumul Taberei port la Marea Neagra !!
- Fotbalul se joacă în altă parte
- Miting degeaba
- Nu ma simt vinovat !!!
- La dracu cu Pasarea Phoenix
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- Ura de dupa amiaza
- Apararea inexistentei...
- Mergi la vot ? Citeste cu atentie !!!
- Lui Dumnezeu ii place TVA-ul ?
- Nu e Guvernul vinovat de criza mondialã
- Antonescu Robespierre
- Ia mai da-i Dracului pe toti !!
- 23 de ani de la 13/15 iunie 1990
- Apararea inexistentei ? Cine sintem de fapt ?
- The Wall...sa darimam odata Zidul asta !!!
- Imbecil care nu-i suporta pe nesimtiti
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe





