Alte articole:
- Boureanu are, în sfârşit, dreptate
- The Wall...sa darimam odata Zidul asta !!!
- Gigi Becali deputat sau scrisoare catre mine insumi
- Cronica de Craciun
- Să fie nesimţirea o soluţie?
- Gemenii Toxici vor să guverneze!
- Ura de dupa amiaza
- Atunci i-am condamnat pe toti la moarte
- Sa furam, sa furam, sa furam
- Morcovul Ipotetic
- Reparatia post mortem foloseste la ceva ?
- De ce ne urăşti Sorin Oprescu?
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !
- Nevoia de revolta
- Isteria salveaza Romania
- Antonescu Robespierre
- Divide et impera
- Armata nu e bal mascat
- La dracu cu Pasarea Phoenix
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu





