Alte articole:
- Iertarea...
- Mă numesc Eva, am 4 ani şi sunt bolnavă de leucemie. VREAU SĂ TRĂIESC
- 35 de ani dupa
- Ura de dupa amiaza
- Nu sint stapin de sclavi
- De ce nu-mi trebuie 8 martie !
- Tigaia ca factor de uniformizare...sau scurt exercitiu de filozofie sociala
- Guvernarea nu e concurs de frumuseţe
- Masina germana merge si apa daca vrea ea !!!
- Apararea inexistentei...
- Nu sunt prieten cu niciun politician. Şi nici nu vreau!
- Nevoia de revolta
- Dati-mi inapoi Drumul Taberei
- Gind pentru un fost prieten
- Primarul chel si tichia suspendata
- Severin, Lucescu şi Onoarea
- 53 ! Oare exista detergent pentru constiinte ?
- Pinochio de România
- Cum era mai bine pe vremea lui Ceausescu
- Masina germana merge si cu apa daca vrea ea !





